Cenník

Čo potrebujeme?

Výkres/3D model

Ak nemáte radi vypracujeme. Bez toho sa k cene vieme priblížiť len orientačne, ak vôbec. Podklady na výrobu sú dôležité. Ale jedine zadaním výkresu do našich programov zistíme presný čas a vieme Vám ponúknuť čo najlepšiu cenu. Najčastejšie spracovávame formáty dxf,dwg,svg,pdf,step,stl a iné. V jednoduchých prípadoch postačí nákres a elektronickú formu si spracujeme.

Materiál

S výberom radi poradíme, a materiál zaobstraráme. Nie je problém dodať si vlastný materiál a stačí nám poslať popis a rozmery polotovaru ktorý donesiete.
Často sa stretávame s tým že zákazník si chce dodať vlastný materiál lebo si myslí že cez nás by to bolo drahé.
Ale je to práve naopak. Väčšinou materiály zaobstarávame za veľkoobchodné ceny a disponujeme rôznym materiálom skladom. Nebojte sa opýtať a dať si dať naceniť variantu s materiálom alebo bez. 

Počet kusov

Ponúkame kusovú aj sériovú výrobu. Ale pri CNC obrábaní je nutné zarátať náklady spojené s nastavením stroja, spracovaním grafiky, programovaním, upnutím, delením materiálu a pod.
Okrem toho platí, že je lepšie keď sa Vám tieto náklady rozdelia na viac kusov výrobkov. Kusová výroba vždy bude drahšia. Treba brať na vedomie že v prípade vývoju nejakého výrobku bude cena na začiatku vždy väčšia, ako potom pri opakovanom objednaní alebo pri väčšom množstve kusov. Je teda dobré spomenúť či chcete výrobky robiť pravidelne.

Ako sa nepýať:

Koľko stojí m2 obrábania? (Nemožné určiť. Pri sériovej výrobe z rovnakého materiálu sa dá určiť cena za meter rezu, ale nie za m2)
Chcem vyrábať stoličky rozmery 80x60cm. Koľko to bude stáť? (Príliž málo informácií.)
Aká by bola cena plechu kde by boli 4 otvory? (Extrémne málo informácií.)
Koľko stojí hodina frézy? (To Vám kľudne poviem, netajíme to. Nájdete to v cenníku nižšie. Ale táto informácia Vám bude úplne zbytočná. Cenu výrobku takýmto spôsobom nezistíte.)

Cenník

  • CNC frézovanie 60€/hod
  • Gravírovanie a rezanie co2 laserom 100W 20€/hod
  • CNC Rezanie laserom co2 300W 30€/hod
  • Práca CAD/CAM, nastavovanie CNC 30€/hod
  • Dielenská práca 20€/hod
  • Práca jednoduchá 15€/hod

 

 

Cena je orientačná, uvádzaná bez DPH.

Nebojte sa napísať, cenová ponuka je nezáväzná a nestojí Vás nič len trochu času. Tešíme sa na spoluprácu! 🙂

Prejsť na začiatok